چاپ هولوگرام چاپ هولوگرام فوری در کرج چاپ و تبلیغات در کرج با ویداک

هولوگرام‌های دو بعدی با قرار گرفتن دو یا چند تصویر بر روی هم و لایه بندی شده به وجود می‌آیند. رنگ بندی که در این هولوگرام‌ها به کار می‌رود به گونه‌ای است که اگر از هر زاویه‌ای به آن نگاه کنید حالت رنگین کمانی دارد. این برچسب‌ها در اندازه‌های مختلف و به شکل مستطیل و  دایره چاپ می‌شود.

این هووگرام‌ها دارای تصاویر به هم ریخته و کدهای به صورت بسیار ریز هستند که امنتی بالایی دارند و برای مرسولات پستی بسیار مناسب است. مواد تشکیل دهنده این برچسب‌ها از مواد درجه یک با تکنیک‌های چاپی قوی است. یکی از قابلیت بارز این هولوگرام‌ها این است که به راحتی قابل کندن نیستند و بر روی هر سطحی مانند شیشه، پلاستیک و… این است که هولوگرام می تواند کاربردهای فراوانی برای شما داشته باشد و تجارت تان را بهبود بخشد همچنین می توانید برای سفارش و چاپ هولوگرام مورد نظرتان به آلتینای مراجعه نمایید. همچنین تنوع در قیمت و طرح نیز در آلتینای بسیار متفاوت است و می توانید به دلیل تنوعی که وجود دارد آن طرح از هولوگرامی که می خواهید و مطابق با نظر شما می باشد را سفارش دهید پس فرصت را از دست ندهید.

هولوگرام را میتوان برچسب امنیتی نامید که بعنوان یک لیبل می تواند تصویری زیبا، سه بعدی و امنیتی را برای اهداف مختلف، برای کسب و کارها به ارمغان بیاورد. چاپ هولوگرام اختصاصی دوبعدی یا سه بعدی ارزان و فوری در تهران اغلب پروسه پیچیده ای از چاپ با تکنولوژی لیزر و پرینت را به همراه دارد . برای ساختن یک تصویر هولوگرافیک ، جسم (یا فردی) را که می خواهید به شکل هولوگراف در آورید را با یک اشعه لیزر به جسم و محیط ثبت می تابانیم . محیط ثبت (Recording Medium) باید ساخته شده از نوع مناسبی از ماده باشد که به شفاف شدن تصویر کمک کند .محیط باید تمیز باشد تا شعاع های لیزر بتوانند با هم تداخل بدون اختلالی ایجاد کنند. یک اشعه لیزر به دو شعاع کاملا یکسان تقسیم شدع و با استفاده از آینه هدایت می شود. یکی از شعاع ها برای روشن کردن جسم به سمت جسم سوژه عکاسی ما هدایت می شود.

در صورت مشاهده زیر میکروسکوپ، سطح فلز یا پلاستیک به نظر می رسد فرورفتگی های وجود دارد. این ناهنجاری‌ها با اثر پراکندگی نور منعکس و پراکندگی آن به طول موج‌های رنگی آن، اثر 3 بعدی را ایجاد می‌کنند. امواج منعکس شده با یکدیگر به گونه ای تعبیه می‌شوند که تصویر واقعی و منظم چشم انداز و اختلاف منظر را به صورت سه‌بعدی نشان می دهد. به منظور تسهیل روند انجام این کار، کاغذ یا سایر سطوح چاپ باید با یک لایه فلزی (معمولا آلومینیوم یا فولاد) یا پلاستیک بازتاب­‌دهنده پوشانده شود. هولوگرام در درون فلز یا پلاستیک براق نقش می­بندد و تصویری پیچیده، بسیار دقیق و پیکسل­‌دار با حالت برجسته تشکیل می­دهد.

در ادامه قصد داریم تا اطلاعات بیشتری از چاپ هولوگرام و انواع آن را با شما عزیزان در میان بگذاریم. تولید اقلام تقلبی به یک موضوع رایج تبدیل شده است که در مورد محصولات دارویی می تواند بسیار خطرناک باشد. خوشبختانه راهکارهای بسته بندی هوشمند به کاهش موفقیت چنین اقلامی کمک کرده است. بسیاری از شرکت ‌های بزرگ دارویی برای محافظت از یکپارچگی محصولات خود به برچسب ‌های هولوگرام، مهر و موم، تکه ‌های با مهر داغ و فویل ‌های بسته ‌بندی تاول ‌دار وابسته هستند. با پیچیده تر شدن راه حل های امنیتی این محصولات برای رفع نیازهای شرکت ها، فناوری های مختلفی توسعه می یابد.

  • برچسب های هولوگرام سفارشی، طراحی چشم نوازی را در کنار امنیت برند به ارمغان می آورند.
  • این هووگرام‌ها دارای تصاویر به هم ریخته و کدهای به صورت بسیار ریز هستند که امنتی بالایی دارند و برای مرسولات پستی بسیار مناسب است.
  • هولوگرام‌ها را بر روی جعبه‌های سی‌دی، دی وی دی و کالاهای استاندارد می‌بینید.
  • این شرکت با سابقه فعالیت بیش از 25 سال و همکاری با برند های معتبری همچون گلدیران، داریا همراه، آریا شیمی و …
  • مشتری مداری، کیفیت، روابط حرفه ‎ای و تمایز محصولات مشتریان، از ارکان اصلی چاپ آپادانا است.

همانگونه که از اسم آن مشخص است، ترکیبی از نوار هولوگرام و انواع آلومینیوم ، کاغذ و پلیمر می باشد . نمونه های رایج آن Holo paper Holo cap Holo shrink label می باشد. Holo paper کاغذ چاپ شده ای است که در آن یک نوار هولوگرام به کار رفته است. تنوع این محصول بسیار بالا بوده و از امنیت قابل قبولی برخوردار است و بیشتر در صنعت دخانیات و صنایع دارویی از آن استفاده می شود. اگرچه تولیدات انبوه هولوگرام ها، مانند عقاب، بر روی کارت ویزا با نور منعکس شده دیده می شوند،آن ها در حقیقت هولوگرام های انتقالی هستند که یک لایه آلومینیم در قسمت پشتشان انعکاس یافته است. هم چنین با دانستن الگوی شکست و جزئیات مرتبط با سیستم های دو شکافه می توانیم طول موج نور را محاسبه کنیم.

هولوگرام آماده کد 21/2

است؛ چرا که علاوه بر افزودن ویژگی امنیتی به کارت، فضای مفید کارت را ازبین نخواهد برد و تمام اطلاعات زیر آن قابل مشاهده و خوانا است. هولوگرام شفاف در بسته بندی و سطح تجاری نیز کاربرد بسیاری دارد که هم جنبه اصالت کالا تضمین می کند و هم زیبایی و چشم‌گیری آن را دوچندان می کند. یکی دیگر از کاربردهای چاپ هولوگرام ها، استفاده از این برچسب های هولوگرامی برای تزئین کردن محصولات می باشد.

هولوگرام

چرا که تصویر و طرح هولوگرام در شرایط عادی قابل رویت نیست و تنها با دستگاه های خاص هولوگرام خوان، این تصاویر تایید و بررسی می شوند. در زمینه بازی، جدول نمایش هولوگرافی که اجازه می‌دهد بازی‌های چند نفره در زمان واقعی باشد، قبلاً مورد آزمایش قرار گرفته است. سازندگان همچنین در حال ادغام این فناوری در نسل بعدی نمایشگرهای هوشمند هستند که امکان بازی سه بعدی قابل حمل را فراهم می‌آورد. هولوگرام به ویژه برای محافظت از برند موثر است زیرا جعل آن تقریبا غیرممکن است. استفاده از یک اسکنر یا فتوکپی برای کپی کردن آنها امکان پذیر نیست و مهارت‌ها و فناوری‌های موجود در تولید آنها به راحتی در اختیار کلاهبرداران قرار نمی‌گیرد.

اکنون افشردی و تیمش گزارش داده اند که پس از بررسی بی نظمی های امواج پس زمینه ماکرویو کیهانی، شواهدی قوی یافته اند که از تفسیر هولوگرافیک در جهان اولیه حمایت می کند. این ایده مشابه هولوگرام معمولی است که در آن تصاویر سه بعدی در یک سطح دو بعدی مانند کارت اعتباری هولوگرام، کد گزاری شده اند. طبق سناریوی بیگ بنگ، واکنش های شیمیایی باعث ایجاد انبساط عظیم جهان ما شدند که بذر تشکیل جهان ما را کاشت، و در مراحل اولیه با سرعت بسیار زیادی گسترش یافت. در حالی که اغلب فیزیکدانان واقعیت تورم کیهانی را قبول کرده اند اما هیچ کس نتوانسته مکانیسم دقیق گسترش آن با سرعتی بیش از سرعت نور را شناسایی کند. درواقع تئوری فعلی نسبیت عام و مکانیک کوانتوم، چیز زیادی به آنچه سعی در توضیحش داریم اضافه نمی کند.

در ابتدا باید بگوییم دسته بندی  را از جهات مختلف می‌توان انجام داد و بسته به دیدگاه‌های متفاوت متنوع است، اما اگر بخواهیم به طور کلی بیان کنیم، می‌توان به شکل زیر توضیح داد. هولوگرام یک تصویر سه بعدی است که حاصل پدیده تداخل امواج تکفام لیزر است. • هولوگرام بخصوص نوع سه بعدی آن حاصل تخلخل تصاویر مختلف است به طوری که از هر زاویه ای، دید متفاوتی دارد و جعل آن به دانش تخصصی بالا، مواد اولیه با کیفیت و دقت فوق العاده بالا نیاز دارد. خدمات ارائه شده در این مجموعه بسیار گسترده بوده و میتواند در حوزه های امنیتی نیر مورد استفاده قرار گیرد برچسب امنیتی و بارکد های گوناگون ، اوراق و اسناد امنیتی از جمله خدمات قابل ارائه توسط این مجموعه است. هولوگرام‌ها یی که با نور لیزر قابل رویت بود، هولوگرامهای انتقالی نام داشتند. این نوع هولوگرام برای مواردی که نیاز به امنیت بسیار بالا دارند استفاده می شود .

وبلاگ خانه چاپ و گرافیک

هولوگرام به عنوان نشانه ای غیرقابل تردید از اصالت کالا موجب اطمینان مصرف کننده از کیفیت و اصلی بودن کالا می گردد. هولوگرام ها بر اساس نوع بهره برداری، نحوه تولید، روش الصاق و نوع مصرف دارای دسته بندی های متنوعی هستند. یکی از این دسته بندی ها بر اساس اطلاعات تصویری هولوگرام بوده و به دو گروه طرح عمومی و طرح اختصاصی تقسیم می شوند که دارای خصوصیت متفاوتی هستند. از کاربرد های چاپ هولوگرام ها، می توان به کاربرد آنها در بسته بندی اشاره نمود. از این برچسب ها بر روی بسته بندی کالاها نیز استفاده می شود که علت آن را می توان حفظ نشان تجاری و اصالت کالاهای تولید شده دانست.

که هر کدام به واسطه ویژگی‌های خاصی که دارند در بخش‌های مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرند. از جمله هولوگرام‌های دو بعدی، سه‌ بعدی، هولوگرام نواری، هولوگرام تصویر مخفی، هولوگرام UV، هولوگرام تصویر برگردان، هولوگرام چند کاناله، هولوگرام چاپ گرم و غیره . شما می‌توانید بدون نیاز به مراجعه حضوری، کلیه سفارشات خود را بصورت آنلاین ثبت نمایید. برای دریافت مشاوره چاپ کارت PVC و ثبت سریع سفارش چاپ هولوگرام و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید درخواست خود را در تلگرام یا واتساپ به شماره ۰۹۱۲۹۴۰۷۰۱۷ ارسال بفرمایید. و سفارش چاپ کارت خود را بصورت آنلاین از طریق فرم زیر ثبت کنید.

مردم ترجیح می دهند محصولات معتبر بخرند، بنابراین آن برچسب ها را انتخاب می کنند. دستگاه‌ های تولید هولوگرام در دسترس هرکسی نبوده و قیمت آن نیز بسیار بالاست. به همین خاطر که تا امروز افراد سودجو موفق نشدند تا این هولوگرام امنیتی را جعل کنند. در حال حاضر نیز بسیاری از برندهای معتبر دنیا برای حفظ برند خود از این برچسب های چند بعدی استفاده می کنند. یک هولوگرام آماده به صورت برچسبی است که کلمه ی Original به معنای اصل ، روی آن درج شده است و همراه لوگوی شرکت متمایز می شود.

هولوگرام

این هولوگرام در اشکال قرقره ای ویا صفحه ای با ضخامت ۲۴/۳۶ میکرون تولید می شوند. هولوگرام ها در اشکال متفاوت مربعی، مستطیلی،دایره ای، بیضی، مربع و مستطیل با گوشه های گرد و یا اشکال سفارشی تولید می شوند. این هولوگرام ها بسیار شکننده و ترد بوده و از هر گونه مبادله جلوگیری می کنند. در حالی که در برخی موارد پس از جداسازی هولوگرام ها قسمت های چسبناکی ازآن باقی می مانند. عبارت های معمولی مانند “باز شده “ ، ”باطل” ، الگوهای در محل های دلخواه چاپ می شوند. این هولوگرام ها در اشکال قرقره ای و ورقه ای در رنگ های متفاوت و باضخامت ۲۴/۳۶ میکرون تولید می شوند.

این نوارها نوعی خرید هولوگرام هستند که وقتی باز می شوند و جدا می شوند، کلماتی مانند کنسل و یا اپن از خود به جای می گذارند که نشان میدهد، جعبه و یا بسته ی مورد نظر باز شده است. ارائه‌های اخیر، مانند جلوه ویژه CNN از یک گزارشگر که به طور زنده از مکان دیگری ظاهر می‌شود، و مرحوم توپاک شکور “که به صورت زنده” در یک جشنواره موسیقی ظاهر می‎شود، هولوگرام‌های “واقعی” نیستند. عکس زیر را مشاهده کنید تا تصویری از این روند در ذهن شما تداعی شود. هولوگرام در فیلم‌هایی مانند “جنگ ستارگان” و “مرد آهنین” ظاهر می‌شود، اما این فناوری هنوز به طور کامل در این فیلم‌ها استفاده نشده است. اصطلاح “هولوگرام” را می توان به هر دو مورد “ماده رمز گذاری شده ” و “تصویر نهایی” اطلاق نمود. هولوگرام یک ساختار فیزیکی است که اجزای نور را به یک تصویر می پراکند.

ویژگی انواع هولوگرام امنيتي، كه جدا از جلوه هاي بصري آن است، اعمال شماره سريال روي ليبل هاي هولوگرام مي باشد. شماره سريال ها براي پيگيري، رهگيري، انبارداري و كنترل كالا مناسب هستند. سريال ها شامل حروف لاتين، حروف فارسي و عدد هستند و توسط سفارش دهنده، تعيين مي شود.

در حالی که در مورد تصویر تمام‌نگاری این کار عملی نمی‌باشد و وجود آن به پراش و تداخل که پدیده هایی موجی هستند، بستگی دارد . با این حال ، یک فناوری عکس برداری هولوگرافیک در حال توسعه است که قرار است تصویر سه بعدی را از مکانی به صورت زنده به مکانی دیگر ارسال کند. البته تصاویر این فناوری هم ایستا هستند و هر دو ثانیه یک بار عوض می شوند که فیلم برداری به حساب نمی آید و بیشتر شبیه یک نوع جلوه تصویری برداری با چیدن عکس ها در کنار همدیگر خواهد بود. پژوهشگران اظهار امیدواری کرده اند که در سال های آینده با بهبود سرعت انتقال اطلاعات به وضوح تصویری بهتر و سرعت انتقال اطلاعات بیشتری دست پیدا کنند. در سال 2013 هم اعلام شد گروهی از مهندسان شرکت HP در لابراتوار های این شرکت در حال توسعه دادن تکنولوژی هولوگرام بی نیاز به صفحه نمایش ، چند وجهی و سه بعدی برای گوشی های هوشمند تلفن همراه هستند. هولوگرام ها زیر مجموعه ای از لیبل ها هستند که به دلیل ظاهر خاص خود با سایر لیبل ها تفاوت دارند.

طراحی هولوگرام اختصاصی تخصصی می باشد که در این مجموعه انجام می شود و هزینه طراحی این نوع هولوگرام رایگان می باشد. سفارش این محصول نیازمند ارائه مجوز و نامه مربوطه از شرکت سفارش دهنده می باشد. هولوگرام معمولا جهت اصالت کالا یا گارانتی محصولات مورد استفاده قرار می گیرد. حداقل مقدار سفارش هولوگرم اختصاصی ۵۰۰۰ عدد بوده و حدوداً ۲۰ الی ۲۵ روز زمان می برد.

اگر هر یک از این دو جز از پیش تعیین گردند جز سوم قابل محاسبه خواهد بود. برای مثال امواج موازی نور با طول موج یکسان داشته باشیم در این صورت سیستم دو شکافه خواهیم داشت. وقتی در مورد کامپیوتر صحبت می‌کنیم، به بیت‌ها، بایت‌ها و مگابایت‌ها و غیره فکر می‌کنیم.

شما‌ می‌توانید با استفاده از هر دو روش بالا، برای چاپ هولوگرام اقدام کنید. یعنی شما‌ می‌توانید یک هولوگرام با تصویر تکرار شونده را با استفاده از ویژگی های گرافیکی زیر، چاپ کنید. ترکیبی از سایر فناوری ‌های احراز هویت آشکار با هولوگرام ‌ها، نسل جدیدی از دستگاه‌ های امنیتی نوری را تولید می ‌کنند که مزایای تشخیص آسان را با مقاومت قابل توجهی در برابر تقلبی ‌ها ارائه می‌ کنند.

برچسب های هولوگرافی یک روکش براق دارند و معمولاً یک لایه لمینیت روی برچسب ها وجود دارد. این لایه اضافی برچسب های بادوام، ضد پارگی و ضد آب ایجاد می کند. اگرچه هولوگرام ‌های تولید انبوه با نور بازتابی دیده می ‌شوند، اما در واقع هولوگرام‌ های انتقالی هستند که با لایه ‌ای از آلومینیوم در پشت آن آینه شده ‌اند. مزیت دیگر داشتن هولوگرام های سفارشی این است که از برند شما محافظت بیشتری می کنند. در نتیجه استفاده از این هولوگرام ها از کالای شما محافظت می کند. با افزودن چنین هولوگرام هایی به محصولات، آن ها را نوآورانه تر می کنید.

فاصلهٔ دو قله در حرکت موجی را طول موج و تعداد نوسان‌ها را در هر ثانیه فرکانس یا بسامد حرکت موج می‌نامند. حاصل ضرب بسامد در طول موج نیز سرعت انتشار خوانده‌ می‌شود و چون سرعت انتشار نور ثابت است، در بسامد بالا طول موج‌ها کوتاه‌ترهستند. منابع نوری که در عکاسی متعارف از آن‌ها استفاده می‌شود، نور خورشید یا روشنایی حاصل از چراغ‌های برق است. فرکانس این نوع منابع نور، بسیار گسترده‌است و نورهای فرابنفش تا فروسرخ را در بر می‌گیرد.

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

تماس با ما