negarinadvbanner

لینک سازی خارجی صفر تا صد اصول لینک بیلدینگ حرفه ای برای وبسایت

در واقع کل بحث های موجود در دنیای سئو وابسته به تست و آزمایش های مختلف می باشند، مهم این است که شما خلاق باشید و هر روز با ایده های جدیدتر وارد عمل شوید و آن را تست کنید. آموزش ahref را می توانید در این دوره به صورت تخصصی به همراه آموزش ابزار moz مشاهده کنید. زمانی که شما دچار جریمه شده باشید باید در قدم اول صبر کرده و به تحلیل بپردازید و ببینید علت اینکه پنالتی یا جریمه شده اید چیست. اصولا در سایت های ایرانی علت پنالتی شدن استفاده از لینک های مضر و اسپم می باشد که ممکن است توسط رقیب شما انجام شده یا خودتان اشتباها آن ها را ساخته باشید.

بنابراین، توجه به سئو خارجی می‌تواند موفقیت و رشد بهتر سایت‌ها را در دنیای آنلاین تضمین کند. داشتن یک استراتژی لینک سازی خارجی، شما را قادر می سازد با تولید محتوای بسیار قوی، رقبا را به لینک دادن به خودتان ترغیب کنید. لینک هایی که رقبا به شما می دهند، ارزشمند هستند و تاثیر خوبی در کسب و کار شما دارند.

در حالی که می شود تعداد بیشتر صفحه منبع قدرتمند ایجاد کرد تا انگیزه سایت های دیگر برای لینک دادن افزایش پیدا کند. چراکه از وب سایت شما متوجه خواهند شد که کاربرشان همه مطالبی که نیاز دارد را در یک مرحله دریافت خواهد کرد. سئو خارجی یکی از راه‌های کارآمد در بهینه‌سازی وبسایت‌ها برای موتورهای جستجو است. این استراتژی بر پیونددهی و ایجاد ارتباطات با سایت‌ها و منابع دیگر در اینترنت تاکید دارد. در روش لینک بیلدینگ، لینک ‌های برگشت به وب سایت شما در دیگر وب سایت ‌ها قرار می‌ گیرند.

استراتژی لینک سازی خارجی، یک برنامه حاصل از تحلیل های مختلف است که در آن چگونگی لینک سازی خارجی مبتنی بر اهداف کسب و کار و شرایط آن مشخص می شود. در این برنامه جزییات مواردی همچون چه زمانی بهترین زمان لینک سازی خارجی است، چه روشی برای ساخت لینک خارجی خوب است، چگونه لینک خارجی بسازیم، کجا لینک خارجی بسازیم و… شبکه‌های اجتماعی و فروم‌ها به عنوان منابعی برای ارتباط و تعامل با کاربران در سراسر جهان، می‌توانند به بهبود رتبه سایت در موتورهای جستجو در کشورهای دیگر کمک کنند.

همواره توصیه می‌شود بر روی ساخت لینک‌های طبیعی و با کیفیت از طریق راهکارهای مشروع متمرکز شوید، مانند ایجاد محتوای ارزشمند که برای دیگران جذاب است و آن‌ها بطور طبیعی به آن لینک دهند. این رویکرد ایمن‌تر و برای مدت زمان طولانی-مدت همتا و برقراری کیفیت تلاش‌های سئو سایت شما را حفظ می‌کند. بنابراین، در انتخاب و خرید بک لینک‌ها به دقت عمل کنید و همواره روی راهکارهای قانونی و با کیفیت تمرکز کنید.

هر استراتژی لینک سازی بیان می کند که تولید محتوای ارزشمند بهترین راه برای ایجاد لینک های ارزشمند است در روش قدیمی لینک سازی، شما باید سایت ها را به سمت لینک دادن به شما در عوض پست مهمان یا لایک، ترغیب می کردید. لینک سازی خارجی هنوز هم میتواند برگ برنده ای باشد برای رفتن به لینک یک گوگل، اما لینک بیلدینگ باید طبق استراتژی و کاملا به صورت تخصصی انجام شود. هرگونه اشتباهی در لینک سازی موجب پنالتی شدن وبسایت میشود و تمام زحمات شما را به باد خواهد داد. اصل و اساس ساخت بک لینک برای سایت طبیعی رفتار کردن در لینک سازی خارجی است که باید به نکات گفته شده در این رابطه توجه ویژه ای داشته باشیم. خدمات سئو یا بهینه سازی موتورهای جستجو، مجموعه ای از فرایندی است  که برای بهبود عملکرد و رتبه بندی وب سایت در نتایج موتورهای جستجو انجام می شود. هدف خدمات سئو، افزایش ترافیک وب سایت از طریق جذب بازدیدکنندگان هدفمند و در نهایت فروش از موتورهای جستجو است.

در این مرحله مسائل فنی سایت، کدهای برنامه‌نویسی شده و مواردی از این قبیل مورد بررسی قرار گرفته و تمامی کدهای سایت متناسب با جدیدترین الگوریتم گوگل بهینه‌سازی خواهند شد. وب سایتی که سئوی فنی یا تکنیکال آن بهینه و خوب باشد، برای کاربران تجربه بهتری را به وجود آورده و در مقابل بررسی آن نیز بسیار سهل‌تر است. در حقیقت، رفع مشکلات سئوی تکنیکال باعث می‌شود که گوگل و سایر موتورهای جست‌وجو بتوانند ارزیابی بهتری از سایت شما داشته و در پی این ارزیابی، وب سایت را در رتبه‌های بالاتر جست‌وجو به نمایش بگذارند. مهارت یا بهتر است بگوییم تخصص SEO، به مجموعه‌ای از دستورالعمل‌ها و کارها گفته می‌شود که اعتبار سایت نزد گوگل را تعیین می‌کند.

مشاوره و رفع نگرانی های شما در رابطه با سایتتون کاملا رایگانه و میتونین با خیال راحت با ما مشورت کنین و در صورت تمایل اقدام به سفارش کنید .

مزایای خرید یک لینک از سئو نامبروان

لینک سازی خارجی از ابتدای توسعه موتورهای جستجو بخشی جدایی‌ناپذیر از سئو بوده است. در روزهای آغازین اینترنت، موتورهای جستجو به شدت به عوامل داخلی صفحه مانند متا تگ‌ها و چگالی کلمات کلیدی متکی بودند تا ارتباط یک صفحه وب را با عبارت جستجو شده تعیین کنند. بااین‌حال، هرچه تعداد کاربران بیشتر شد، موتورهای جستجو به روش بهتری برای اندازه‌گیری اعتبار یک صفحه نیاز داشتند. علت آنکه بر داشتن استراتژی لینک سازی خارجی تاکید می شود، این است که به شما کمک می کند دیدی جامع داشته باشید و از هیچ نکته ای غافل نشوید. انتخاب کلمات کلیدی بر اساس استراتژی لینک سازی خارجی به شما می گوید که باید از کلمات کلیدی متنوع و هم‌خانواده استفاده کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

وقتی در HARO ثبت نام می کنید، روزانه ایمیل هایی دریافت می کنید که این ایمیل ها موقعیت های پاسخ دهی به خبرنگاران را به شما یادآور می شود. اگر لینک سازی راهی برای توسعه یافتن باشد، آیا تنها باید منتظر ماند تا لینک ها به سمت سایت شما سرازیر شوند؟ متاسفانه پاسخ منفی است. برندسازی به مجموعه فعالیت ‌ها و استراتژی ‌هایی گفته می ‌شود که به منظور ساختن و تقویت برند یک شرکت یا محصول انجام می ‌شود.

با توجه به تغییر سلیقه کاربران از طریق ارائه محتوای جذاب توسط رقبا بایستی یک دید بلند مدت و دقیق از تولید محتوای متنی، تصویری و صوتی در قالب محتوای صفحات وبسایت خود داشته باشید. با ایجاد محتوای مفهومی و جذاب و به اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی می توانید لینک های خارجی با کیفیت را جذب کنید. علاوه بر این، ارتباط با اینفلوئنسرها در این پلتفرم ها می تواند به افزایش اعتبار برند و اعتبار سایت کمک کند. از آنجایی که الگوریتم های جستجو گوگل مدام در حال تغیر است، گوگل برای سئو خارجی سایت یک روند عالی را در نظر گرفته است که گوگل از سایت های دیگر برای اعتبار و ارزش دادن به یک سایت و دخالت آن در صفحه نتایج موتور جستجو استفاده کند. در واقع هر چه سایت شما در سایت های دیگر قدرت و اعتبار داشته باشد سئو خارجی سایت شما موفقیت آمیز خواهد بود.

یکی از کار هایی که برای سئو خارجی وبسایت خودتان بایستی انجام دهید، این است که به طور بی رحمانه ای در همه جا حضور داشته باشید. مردم باید شما را ببینند تا متوجه تمایز شما با دیگر کسب و کار ها شوند. پس برای برندسازی حرفه ای و شانس بیشتر فروش کالا و خدماتتان بهتر است صریح باشید و هر آنچه که هستید را به کاربرانتان نمایش دهید تا هیچ جای ابهامی برای آن ها باقی نماند. نمی توانیم بگوییم همه فاکتورهایی که در سئو خارجی سایت تأثیر دارند هزینه برهستند، بدون پرداخت هزینه هم می توانید تعدادی از این فاکتورها را انجام دهید، اما نیاز به دانش و اطلاعات کافی از این مبحث دارد که همه کاربران در این مورد موفق نیستند. سعی کنید به روز باشید و از امکانات جدیدی که موتورهای جستجو در اختیارتان قرار می دهند بهترین استفاده را داشته باشید.

یکی از استراتژی‌های کاربردی در لینک سازی، ساخت یک زنجیره بک لینک است که در نهایت اعتبار زیادی را با احتمال پایین جریمه شدن توسط گوگل به وب سایت منتقل می‌کند. اگر شما اطلاعات با ارزشی را ارائه دهید، خبرنگاران به عنوان یک منبع به شما رجوع خواهند کرد. در این سایت هدف ارائه محتوای ارزشمند است؛ اگر خبرنگاری متوجه شود که قصد شما تنها لینک سازی برای سئو سایت می باشد، بعید است که با شما ارتباطی برقرار کنند. با استفاده از تبلیغات گوگل ادوردز، شما می ‌توانید ترافیک و بازدیدکننده ‌های بیشتری به وب سایت خود جذب کنید که در نتیجه به بهبود رتبه سئو و نمایش در صفحات نتایج جستجو کمک می ‌کند. بنابراین، فعالیت های بازاریابان در شبکه های اجتماعی و تلاش برای جلب توجه کاربران و افزایش سوشال سیگنال‌ ها می ‌تواند به بهبود رتبه سئو خارجی کمک کند.

یکی از تکنیک های قدیمی سئو کلاه سیاه، ایجاد مزرعه لینک است که در آن، گروهی از وب سایت ها به طور مشترک به یکدیگر لینک می‌دهند یا با پرداخت پول به سایت های پربازدید، از آن ها لینک دریافت می کنند. این لینک ها با فریب دادن موتورهای جستجو، قصد دارند که در مدت زمانی کوتاه، در رتبه های بالای نتایج جستجو قرار بگیرند. داشتن استراتژی لینک سازی خارجی، به معنی اجتناب از انتشار لینک در چنین سایت هایی است.

جدید ترین دوره های آموزشی

خرید بک لینک به معنای خرید بک لینک‌هایی است که قبلاً برای سایت شما ایجاد شده‌اند. پلتفرم های شخصی لینک سازی ما و شبکه های خبری و ربات های اتوماتیک بک لینک ، سئو را با کمک هوش مصنوعی از همیشه آسان تر کرده اند . برای سفارش لینک سازی خارجی و مشاوره سئو داخلی به ما در تلگرام پیام دهید یا پلن های ما را در سایت بررسی کنید . در این نوع بک لینک، دو یا چند وب سایت با یکدیگر تبادل بک لینک می ‌کنند. اما اگر این تبادلات به صورت غیرطبیعی و با هدف بهبود رتبه سایت در موتورهای جستجو صورت گیرد، به عنوان یک روش کلاهبردارانه در نظر گرفته می ‌شود. یکی از اشتباهات رایج در لینک سازی خارجی، این است که فقط برای صفحه اصلی سایت یا لندینگ پیج لینک سازی کنیم.

 • گذاشتن لینک خارجی همیشه زمان زیادی را لازم دارد گاهی مدیر سایت از این کار خسته می شود اما باید بدانید اهمیت لینک های خارجی ارزش صرف وقت زیاد را دارد .
 • استفاده از کلمات کلیدی برای متن لینک می تواند به ربات های موتور جست و جو کمک کند تا صفحات شما را بهتر بررسی نمایند .
 • در این سایت هدف ارائه محتوای ارزشمند است؛ اگر خبرنگاری متوجه شود که قصد شما تنها لینک سازی برای سئو سایت می باشد، بعید است که با شما ارتباطی برقرار کنند.
 • کیفیت و کمیت لینک های خارجی که در صفحه استفاده می کنید برای موتور جست و جو قابل اهمیت می باشد اضافه کردن لینک های قابل اطمینان و آموزنده و کاربردی به صفحات شما کمک خواهد کرد و اعتبار وب سایت را بهبود می بخشد .
 • هر کلمه کلیدی باید صفحه هدف (landing page) جداگانه ای داشته باشد تا گوگل متوجه شود که سایت به صورت تخصصی در حال فعالیت روی کلمه های مطرح شده است.

ارتباط با وبسایت ها ، لینکسازی خارجی معتبر و با کیفیت می تواند اعتبار وبسایت را افزایش دهد، رتبه بندی را بهبود بخشد و ترافیک بیشتری را به سایت شما هدایت کند. بنابراین در استراتژی های بازاریابی آنلاین به سئو خارجی به عنوان یک ابزار حیاتی نگاه کنید و آن را در ترکیب با سایر تکنیک ها برای دستیابی به موفقیت در دنیای دیجیتال در نظر بگیرید. داده‌های بدست آمده از عوامل مختلف در رتبه‌بندی موتورهای جستجو، حاکی از آن است که سئو خارجی، بیش‌تر از ۵۰ درصد در رتبه‌بندی سایت‌ها تاثیر گذار است. وب سایتی که با کیفیت بالا باشد و مطالب خوبی را ارائه دهد، احتمال این که بک لینک دریافت کند، بسیار زیاد است. هم چنین شانس اشتراک‌گذاری محتوا موردنظر در شبکه‌های اجتماعی، لایک خوردن، بوک مارک شدن و اشتراک‌گذاری در انجمن‌های مختلف خیلی زیاد است.

در نهایت، لیستی از کلمات کلیدی مذکور جمع‌آوری شده و بر اساس یک استراتژی مشخص در محتواهای سایت با هدف افزایش رتبه در موتورهای جست‌وجو نظیر گوگل مورد استفاده قرار می‌گیرند. تیم تاپ وردپرس بر اساس نوع فعالیت وب سایت شما لیستی از کلمات کلیدی مرتبط را شناسایی کرده و با تحلیل، مقایسه و اولویت‌بندی برترین کلیدواژه‌ها از آن‌ها بهره می‌برد. بهینه کردن مدت زمان لود سایت و سرعت بارگذاری صفحات و همچنین افزایش سرعت سایت یکی از عوامل مهم در رتبه بندی سایت ها در موتور های جستجو و از روش های حرفه ای سئو سایت است. با بهینه سازی و بهبود سرعت بارگذاری صفحات سایت خود، تجربه کاربری بهبود می‌یابد و احتمال بازگشت کاربران به سایت شما افزایش می‌یابد.

هر وبسایت در شبکه PDN به منظور ارائه لینک به وبسایت‌های دیگر تنظیم شده است، گذاشتن یک مطلب یا قطعه محتوا در یکی از سایت‌های شبکه وبلاگ‌های خصوصی به منظور ارتقای وبسایت هدف با قرار دادن یک بک لینک حاصل می‌شود. هدف از انجام این کار بهبود رتبه وبسایت در موتورهای جستجو و کسب اعتبار در حوزه مربوطه با استفاده از بک لینک‌های با کیفیت و منابع مرتبط است. با شبکه خبری مصنوعی XSEO که با محتوا و تصاویر یونیک آپدیت میشود و هر سایت روی یک آی پی جداگانه قرار دارد نیاز به رپورتاژ های خبری چند میلیون تومانی نخواهد بود.

کمپانی هایی که امکان آپلود محتوای ویدیویی توسط کاربران را می دهند و از طریق وییو تبلیغات را به خود جذب می کنند. حتی در موضوع لینک بیلدینگ هم این موضوع صدق می کند و شما می توانید با استفاده از خلاقیت خود روش های جدیدی را در لینک سازی خلق کنید. گاهی ممکن است یک سایت اصلا بک ‌لینک نداشته باشد یا تعداد آن‌ها محدود باشد، در این صورت نیز احتمال گرفتن لینک از طرف آن سایت خیلی کم است. بک لینک های نوع پروفایلی، کامنتی و فرومی و انجمنی و … کاملا واضح و مشخص هستند و دیگر نیازی نیست درمورد آن ها به شما توضیحاتی را اعلام کنیم. یعنی چی کورکورانه؟؟؟ خب بزارید چند نکته از دوره را باهم ببینیم که در هیچ دوره ای از این نکات صحبت نمی شود.

 • اگر بتوانید یک رپورتاژ اصولی و باکیفیت بنویسید، تاثیر قابل توجهی در فروش سایت و افزایش بازدیدهای آن دریافت خواهید کرد.
 • البته باید به این نکته توجه کنید که زیاده روی و استفاده از لینک های بی کیفیت می تواند ضرری جبران ناپذیر به تمامی زحمات و هزینه های شما وارد کند.
 • انتخاب و بهینه‌سازی کلمات کلیدی مرتبط با محتوا و صنعت موردنظر برای افزایش قابلیت دسترسی و جذب ترافیک هدفمند.
 • علت آنکه بر داشتن استراتژی لینک سازی خارجی تاکید می شود، این است که به شما کمک می کند دیدی جامع داشته باشید و از هیچ نکته ای غافل نشوید.

وقتی یک سایت مرتبط با دامنه قدرتمند به شما لینک می دهد خیلی بیشتر از آنچه فکر کنید در روند کاری تان تاثیر دارد. برایان دین بیش از یک میلیون نتیجه جستجو را تجزیه و تحلیل نمود و در نهایت اعلام کرد بک لینک ها همچنان به عنوان یکی از
شاخص ترین موارد در رتبه بندی گوگل محسوب می شوند. شاید در جستجوهایتان برای گرفتن لینک، به سایت هایی بربخورید که از همه نظر برای ارتقا دادن محصول شما مناسب باشند.

او حالا جوانی 24 ساله است که به سمت درک مفاهیم و تشخیص لینک های مصنوعی و… قدم برداشته است و هر کاری را انجام می دهد تا با الگوریتم های به اصطلاح خفن خودش جلوی لینک سازی را بگیرد اما باز هم گوگل جان مونده تا برسی😂. برای اولین بار در سئو ایران ، با پرداخت مرحله به مرحله در خدمات سئو ما و دیدن نتایج هر مرحله پس از پرداخت نگران از دست رفتن یا تضمین سئو سایت خود نباشید . در اولین جلسه از دوره به سراغ مفاهیم مقدماتی لینک سازی خواهیم رفت، مفاهیمی که هرکدام از آنها در ادامه مسیر و انتخاب‌های درست اثرگذار هستند.

توجه داشته باشید که استفاده غیر متعارف یا نامناسب از بک لینک‌های کامنتی ممکن است در برخی مواقع به جای بهبود سئو و جلب توجه، معکوس واقع شود و باعث عواقب منفی برای سایت شما شود. بنابراین، همواره بهتر است از راهکارهای سئو و تبلیغاتی متعارف و اصولی استفاده کنید.اگر سوال بیشتری دارید یا نیاز به اطلاعات بیشتری دارید، با خوشحالی پاسخگو خواهیم بود. گوگل ادوردز به شما این امکان را می ‌دهد تا تبلیغات خود را براساس علاقه‌ ها، جستجوها، محتوای وب سایت و دستگاه‌ های مورد استفاده کاربران هدف‌گیری کنید.

اگر یک نویسنده فوق العاده در تیم خود دارید، نوشتن یک Ebook (کتاب الکترونیکی) برای لینک سازی طبیعی، بسیار با ارزش خواهد بود. Ebook می ‌تواند یک محتوا معتبر باشد که شما را در حوزه کاریتان متمایز می‌کند. لینک Editorial به لینکی گفته می شود که به صورت طبیعی به دست می آید و بر اثر محتوا و بازاریابی قدرتمند شکل می گیرد. بهترین راه برای جذب این گونه لینک ها ارائه کردن محتواهایی است که در مورد رویدادهای تازه و علایق جدید باشند. علت این کار این است که سایت های معتبر مثل Forbes و Entrepreneur، ترجیح می دهند تا به محتوای تازه و با ارزش رجوع کنند.

اما باید بدانید به هیچ عنوان نمیتوان گفت که به طور مثال برای یک مقاله هزار کلمه ای، مجاز به قرار دادن 3 لینک داخلی یا بیشتر و کمتر هستیم. بهترین فرمول برای انتخاب تعداد لینک های داخلی در صفحه، توجه به رضایت مخاطب و تعداد مقاله های مرتبط سایتتان است. یعنی هر قسمت از مقاله یا صفحه که با یک مقاله دیگر ارتباط معنایی دارد و میدانید که مطالعه صفحه دیگر به کاربر کمک میکند، بهترین مکان برای استفاده از لینک داخلی است. البته بعضی از مواقع، در سئو کلاه خاکستری (نیمه قانونی) برای بهبود رتبه یک یا چند صفحه با اهمیت در سایت، مجبور میشویم که از مقاله های مختلف به آن لینک بدهیم. در این حالت هم میتوانید تا جایی که به تجربه کاربر ضربه وارد نکنید، از لینک های غیر مرتبط استفاده کنید.

وب‌سایت‌هایی که لینک‌های خارجی باکیفیت‌تری دریافت کرده بودند، معتبرتر بودند و به احتمال زیاد در نتایج جستجو رتبه بسیار خوبی داشتند. لینک سازی خارجی و سئو داخلی حرفه ای سایت ، مشاوره در چینش سایت به بهترین سبک ممکن و بررسی صفحات شما تخصص ماست. شبکه خصوصی بلاگ یا Private Blog Network نوعی از استراتژی لینک سازی است که در آن با ساخت بلاگ‌های معتبر و لینک دادن به سایت اصلی در کلمات کلیدی متنوع رتبه می‌گیریم.

لینک سایت واید در سایت در ساید بار معمولا قرار می گیرد و باعث می شود از تمام صفخات سایت یک لینک به سایت هدف داده شود. بک لینک به لینک هایی که از سایت های دیگر به سمت سایت ما می آید بک لینک می گویند. شما می توانید به صورت رایگان وارد سایت HARO شده و به پرس و جوهای مطرح شده پاسخ دهید تا شانس خود برای جذب لینک طبیعی را افزایش دهید. Help a Reporter) HARO) سایتی است که خبرنگاران و ناشران، اطلاعات و نظرات منبع را به دست می آورند تا از آن ها در مقاله های خود استفاده کنند.

 • قدم برداشته است و هر کاری را انجام می دهد تا با الگوریتم های به اصطلاح خفن خودش جلوی لینک سازی را بگیرد اما باز هم گوگل جان مونده تا برسی😂.
 • هدف اصلی سئو آف پیج، جذب ترافیک آگاهانه بوده تا بتوان از آن طریق میزان فروش را بالا برده و روی برندسازی کار کرد.
 • این عدد هرچقدر به ١٠٠ نزدیک باشد، بیانگر اعتبار و قدرت بالاتر سایت نزد گوگل و دیگر موتورهای جستجو خواهد بود.
 • تیم تخصصی سئوکار تاپ وردپرس پس از آنالیز وب سایت شما، اقدام به رفع مشکلات تکنیکال خواهد کرد.
 • این روش‌ ها شامل اقداماتی مانند ساخت لینک ‌های برگشت (Backlink)، بهینه ‌سازی کلمات کلیدی، بهبود سرعت بارگذاری صفحات وب، بهینه‌ سازی تصاویر و محتوا، استفاده از رده بندی های جستجوگر ها در کشورهای خارجی و … است.
 • البته در استفاده از آنها دقت کنید، زیاده روی نکنید و انکرتکست های بهینه برای کاربر و موتور جستجو قرار دهید.

نگارش و انتشار چنین محتواهایی که بر پایه کلمات کلیدی مناسب نباشد، تنها وقت و انرژی شما را گرفته و فاقد هرگونه ارزش است. پس از این که SEO کار خود را در جهت بهبود رتبه‌بندی سایت‌ در نتایج جست‌وجوی طبیعی آغاز کرد، برای برداشتن گام بعدی لازم است که فرد از دانش و تجربه کافی برای ادامه راه برخوردار باشد. برای ایجاد استراتژی لینک سازی، نیاز دارید تا در فضاهای مختلفی با توجه به محتواهایی که دارید، لینک سازی کنید.

زمانی که برای ارتقای کسب و کار خود به دنبال سئو سایت (بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو) می روید، لینک سازی از مهم ترین دغدغه های شما می شود. لینک هایی که برای سئو سایت به آن ها نیاز دارید، لینک های داخلی و لینک های خارجی هستند. متخصصان سئو، استراتژی لینک سازی خارجی را موثرترین عامل در کسب رتبه های بالا در موتورهای جستجو می دانند. لینک های خارجی در بالا رفتن اعتبار سایت نقش پررنگی دارند؛ به این دلیل که موتورهای جستجوگر، لینک خارجی را یک نظر مثبت از سمت شخص ثالث در نظر می‌گیرند. به بیان بهتر، موتورهای جستجوگر بر این باورند که چیزی که دیگران درباره سایت شما می گویند، مهم‌تر از چیزی است که شما درباره خودتان می گویید. سئوی خارجی یا Off Page SEO به کلیه اقدامات و استراتژی های بهینه سازی وب سایت گفته می شود که خارج از وبسایت انجام می شود و به افزایش اعتبار، ارتباطات و لینکسازی خارجی به وب سایت کمک می کند.

در این برنامه جزییات مواردی همچون چه زمانی بهترین زمان لینک سازی خارجی است، چه روشی برای ساخت لینک خارجی خوب است، چگونه لینک خارجی بسازیم، کجا لینک خارجی بسازیم، مشخص می شود. سئو یا بهینه سازی وبسایت برای موتورهای جستجو یک اصطلاح مهم در زمینه فعالیت هایی که همه در مورد بهبود رتبه وب سایت ها در نتایج موتورهای جستجو هستند، می باشد. در این زمینه دو مفهوم کلیدی به نام های سئو خارجی و سئو داخلی وجود دارد. همانطور که از نام آن ها پیداست یکی در مورد بهینه سازی وبسایت خارج از خود سایت (Off Page SEO) و یگری بهینه سازی و بهبود عملکرد آن (On Page SEO) می باشد. همانطور که قبلا صحبت کردیم بک لینک ها از دید گوگل نشان دهنده کیفیت و ارزشمند بودن سایت هستند و این مهم است که سایت شما از سایت های مرتبط در کلمات مرتبط لینک
بگیرد.

ممکن است کلمه کلیدی مورد نظر شما مترادفی داشته باشد که کاربر آن را جستجو کند، ولی محتوای شما جوابگوی نیازش باشد. بنابراین سعی کنید از کلمات کلیدی مترادف و متنوعی استفاده کنید تا بهترین نتیجه را در رتبه بندی گوگل به دست بیاورید. در بحث لینک سازی خارجی، شما به موضوع بک لینک های فالو و نوفالو برخورد خواهید کرد و قطعا به تعداد دفعات خیلی زیادی این کلمات را خواهید شنید. در این روش شما در سطح یک خود قوی ترین بک لینک های خود را قرار میدهید، برای مثال می توانید از رپورتاژها استفاده کنید، سپس برای سطح یک شروع به لینک سازی خارجی کرده و همینطور مجدد برای سطح دو خود نیز بک لینک هایی را ایجاد می کنید. در این دوره ما به طور کامل درمورد لینک های چندگرهی صحبت کرده و نحوه ی اجرای آن ها را به شما آموزش داده ایم. سئو خارجی سایت یا Seo off page تمرکز اصلی بر روی پروسه لینک بیلدینگ می باشد( برای اینکه در باره لینک بیلدینگ بدانید مطلب لینک بیلدینگ چیست؟ را مطالعه کنید) و کلیه فعالیت هایی که در خارج از وب سایت انجام می شود.

پیش از هر چیزی لازم است در اولین قدم از لیست خدمات سئو حرفه‌ای، از مشاوره سئو استفاده کرده و اجازه دهید وب سایتتان توسط تیم سئوکار آنالیز شود. برای رساندن وب سایت خود به صفحه اول گوگل لازم است که از خدمات سئو استفاده کرده و با استفاده از یک سفارش بک لینک برنامه‌ریزی اصولی مسیر پیشرفت سایت را طی کنید. فرقی نمی‌کند که تازه وب‌سایت خود را تأسیس کرده یا سال‌هاست که از مدیریت محتوای وردپرس استفاده می‌کنید. تیم حرفه‌ای ما با پشتیبانی از وبسایت وردپرسی شما قطعاً راه پیشرفت شمارا هموارتر خواهد کرد.

در هر حوزه ای که مشغول به فعالیت باشید قبل از اینکه شروع به لینک سازی کنید، آنالیز رقبا حتما لازم است. اینکه کمیت و کیفیت بک لینک های رقیب چگونه است، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. ما باید سعی کنیم که از لحاظ لینک سازی از رقبای خود جلو بیفتیم و بهترین استراتژی لینک بیلدینگ را پیاده سازی کنیم. این کار با ابزارهای مختفی قابل بررسی است که در این جا به چند تا از آن ها اشاره میکنیم.

بهتر است با تحقیق و انتخاب دقیق، بک لینک های ارزشمند را با توجه به موضوع سایت خود انتخاب کنید. جالب است بدانید که شما می توانید به راحتی با فعالیت در این حوزه به درآمدهای عالی و باورنکردنی دست پیدا کنید. با توجه به فعالیت و اطلاعات ما در مورد افرادی که در حوزه لینک خارجی به صورت تخصصی و حرفه ای فعالیت می کنند، بسیار اندک هستند، پس برای شما فرصت بسیار مناسب و عالی است تا بتوانید بازار کار این حوزه را در اختیار خود بگیرید. فقط کافی است تا این تخصص را به صورت حرفه ای آموزش ببینید که ما در این آموزش لینک سازی خارجی از 0 تا 100 بک لینک را به شما توضیح داده ایم.

اصول طبیعی یک سایت به این صورت است که ابتدا روی محتوا، سئو محتوا و کارهای سئو داخلی کار انجام شود. احتمالش خیلی کم است که در هفته اول یا دوم یکی از صفحات شما بیاد بالا و لینک اول یا دوم باشد. اگر میخواهید یک لینکسازی اصولی انجام شود و گوگل هیچ گونه شک و شبهای به سایت شما نداشته باشد، بهتر است قضیه لینک سازی را چند ماه بعد از راه اندازی سایت آغاز کنید، اگرچه شما میتوانید از روز اول نیز لینک سازی انجام دهید. اگرچه لینک های نوفاولو اعتباری به وبسایت شما منتقل نمیکنند، اما داشتن آن ها در بک لینک ها لازم و ضروری است. دامین آتوریتی یا به انگلیسی Domain Authority یکی از پارامترهایی است که توسط شرکت MOZ برای تحلیل و آنالیز سایت‌ها ارائه‌شده است.

شما با کمک این ابزار می توانید تعداد کل بک لینک ها تعداد کل حوزه های ارجاع کلمات کلیدی ارگانیک و… را از طریق این ابزار بررسی کنید. ما چندین ابزار پشتیبانی را آزمایش کردیم و قطعا یکی از بهترین ها در این زمینه است. اعلان های بک لینک به شما زمانی که از سراسر وب وب سایت های جدید به سایت شما متصل می شوند اعلان می دهد.

اما در نظر داشته باشید که کمپین های بهبود رتبه سئو کلاه سیاه (Black Hat SEO) کاملاً غیرقانونی است. استفاده از روش های ناقض قوانین موتورهای جستجو می‌ تواند منجر به شناسایی وب سایت شما توسط این موتورها و حذف آن از نتایج جستجو شود. بنابراین، بهتر است بک لینک ‌ها را به صورت طبیعی و از طریق روش های قانونی کسب کنید. بهینه‌سازی وب سایت شامل موارد مختلفی می‌شود که یکی از مهم‌ترین بخش‌های آن، سئو کردن ساختار سایت است. بهینه‌سازی ساختار وب سایت از جمله خدمات سئو محسوب شده که در طی آن تیم سئو اقدام به ایجاد یک ساختار سلسله مراتبی و منطقی کرده و از لینک‌های داخلی مناسب و بهینه برای بهبود تجربه کاربری و ایندکس‌پذیری سایت توسط موتورهای جست‌وجو بهره می‌برد.

وب سایتی که سئو شده باشد می‌تواند اعتبار خود را به کاربران ثابت کند؛ برای این کار لازم است که از خدمات سئو سایت که شامل مواردی مثل تولید محتوای ارزشمند، طراحی استراتژی لینک سازی خارجی، بهینه سازی سرعت وب سایت و… بهره ببرد. ایجاد بک لینک یا لینک خارجی کار دشواری است؛ به خصوص که اغلب کسب و کارها در روزهای ابتدایی فعالیت خود، به دنبال آن می روند. ایده آل ‌ترین حالت برای داشتن لینک خارجی، آن است که سایت های دیگر بدون پرداخت هزینه، به سایت شما ارجاع دهند؛ اما این اتفاق در مراحل بعدی رشد اتفاق می افتد و شما ناچارید ابتدا با پرداخت پول، سایت خود را در معرض دید قرار دهید.

Heidi Avery

پنکه تی وی جنرال. کارآفرین. پیشگام زامبی مغرور. تحلیلگر. خالق شیطانی متعصب توییتر.

تماس با ما